NIEDZIELA 14.04

1. Wczoraj Biskup Marek Solarczyk udzielił bierzmowania 33 osobom. Księdzu Filipowi, Pani dr Lidii Mergalskiej dziękujemy za przygotowanie duchowe młodzieży bierzmowanej  . Rodzicom  młodzieży Bierzmowanej dziękujemy za przygotowanie świątyni, dar serca dla kościoła .  Młodzieży bierzmowanej życzymy wytrwałości w postanowieniach.

2. Zapraszamy wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia na pielgrzymkę autokarową do Łagiewnik w sobotę, 27 kwietnia. W programie Msza Święta w bazylice, udział w koronce i nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia, oraz zwiedzanie centrum Św. Jana Pawła  II.  W  drodze powrotnej nawiedzenie  Sanktuarium Grobu Bożego w Miechowie. Koszt pielgrzymki  wraz ubezpieczeniem 110 zł. Zapisy z potwierdzeniem do przyszłej niedzieli .

3. W ramach Męskiego Różańca udamy się w piątek do kaplicy Matki Bożej przy końcu ul. Łącznej . Początek o 19 pod kościołem.

4. O przygotowanie kościoła prosimy mieszkańców bloku  ul. Jana Pawła 29.

5. Rycerstwo Niepokalanej organizuje 27 kwietnia  pielgrzymkę do Niepokalanowa na spotkanie apostolatu Margaretka. Więcej informacji w gablocie.

6. W minionym czasie Pan Bóg odwołał do wieczności  ś. p. Jarosława Hartunga z ul. Hauke Bosaka. Zmarłego polecamy modlitwie parafian.