NIEDZIELA 21.04

1. Dzisiejszą ofiarą do puszek wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.

2. Zachęcamy do udziału w modlitwie pod kaplicą na ul. Myśliwskiej. Dzisiaj odmówimy różaniec. Początek o 15.00.

3.W poniedziałek z racji 22 miesiąca o godz. 18.00 odmówimy koronkę a po niej Msza św. o Bożym Miłosierdziu ze szczególną intencją dobrodziejów duchowych i materialnych naszej parafii. Bóg zapłać za modlitwę  i składane ofiary .

4. W liturgii kościoła we wtorek  uroczystość św. Wojciecha patrona Polski, w środę św. Jerzego Męczennika,  w czwartek święto  św. Marka Ewangelisty patrona Biskupa Diecezjalnego Marka Solarczyka. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

5. W sobotę odbędzie się  pielgrzymka autokarowa do Łagiewnik. W programie Msza Święta w bazylice, udział w koronce i nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia, oraz zwiedzanie centrum Św. Jana Pawła  II.  W  drodze powrotnej nawiedzenie  Sanktuarium Grobu Bożego w Miechowie. Koszt pielgrzymki  wraz ubezpieczeniem 110 zł. Zapisy z potwierdzeniem do dzisiaj  . Wyjazd na pielgrzymkę w sobotę o godz.   6.30     z przystanku autobusowego przed kościołem.

6. Dziękujemy mieszkańcom bloku  ul. Jana Pawła 29 za przygotowanie kościoła i za złożoną ofiarę na kościół w wysokości 280zł . Msza św. w ich intencji  5 czerwca o 18.00. O przygotowanie kościoła prosimy mieszkańców ulicy Pastwiska.

7. Zbliża się miesiąc Matki Bożej . Pamiętajmy o odnowieniu kapliczek, krzyży i ich otoczenia.

8. W minionym czasie Pan Bóg odwołał do wieczności  ś. p. Jana Pochecia z ul. Lelewela. Zmarłego polecamy modlitwie parafian. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej : Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz Gość Extra z cyklu „Historia Kościoła”  .