Ogłoszenia, 22.01.2023 r.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na diecezjalne środki społecznego przekazu. Bóg zapłać.
  2. Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o g. 11:15 na której będą wystawione jasełka. Również dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy na KONCERT KOLĘD o g. 17.00 w wykonaniu zespołów muzycznych naszej parafii. Oba wydarzenia dedykujemy Babciom i Dziadkom z racji ich święta, zapewniając o modlitwie.
  3. Dziękujemy Rodzinom, które w minionym tygdoniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską. W tym tygodniu udamy się
    z Bożym błogosławieństwem do naszych Parafian w następującym porządku:
    Poniedziałek, 23 stycznia od g. 15.30 ul. Hauke Bosaka 4
    Wtorek, 24 stycznia od g. 15.30 ul. Hauke Bosaka 5
    Środa, 25 stycznia od g. 15.30 ul. Pustowójtówny 1 i 3
    Czwartek, 26 stycznia od g. 15.30 ul. Jana Pawła II 29 i ul. Paderwskiego – domy prywatne i blok nr 11
    Piątek, 27 stycznia od g. 15.30 KOLĘDA DODATKOWA W BLOKACH po wcześniejszym uzgodnieniu
    Sobota, 28 stycznia od g. 9.00 KOLĘDA DODATKOWA W DOMACH PRYWATNYCH po wcześniejszym uzgodnieniu.
    Na kolędę dodatkową zapisujemy w Zakrystii. Dodatkowe wizyty mają wyznaczone godziny.
  4. Nabożeństwo do św. Szarbela w sobotę o 18.00. Kartki z intencjami składamy pod chórem.
  5. Serdecznie zapraszamy dzieci od 7 klasy Szkoły Podstawowej do wyjazdu na zimową parafialną oazę modlitwy. Zaproszenie kierujemy do ministrantów, scholi i oazy. Zgłoszenia do przyszłej niedzieli u księży wikariuszy.
  6. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Wysockiego 3 (klatka 4,5,6) za przygotowanie kościoła i za ofiarę na kościół w wysokości 470zł. Msza św. w ich intencji 22.02 o 18.00.
    Troskę o świątynię powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Wysockiego 7,9,11,13,15 i 17 oraz ul. Wysockiego – domy prywatne.
  7. Dziękujemy Panu Dariuszowi Fijałkowskiemu za odśnieżenie placu kościelnego.
  8. W liturgii kościoła wspominamy we wtorek św. Franciszka Salezego, w środę Nawrócenie św. Pawła, w czwartek świętych Tymoteusza i Tytusa.
  9. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawy artykuł o młodej męczennicy Helenie Kmieć, która jest kandydatką na ołtarze. Dostępny jest Mały Gość Niedzielny.
  10. W ostatnim tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Otylię Głuszek z ul. Piaskowej. Zmarłą polecamy modlitwie parafian