W sobotę 27 maja pochodzący z naszej parafii diakon Bartosz Fijałkowski przyjmie z rąk JE Ks. Biskupa Marka Solarczyka święcenia kapłańskie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00 w Katedrze pw. Opieki NMP w Radomiu.

W niedzielę 28 maja w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, Ksiądz Bartosz (Prymicjant, Neoprezbiter) o godz. 12.30 będzie poraz pierwszy celebrował Przenajświętszą Ofiarę Mszy świętej i na koniec udzieli błogosławieństwa prymicyjnego każdemu uczestniczącemu w tym dniu w tej Mszy św.

O godz. 11.30 z rodzinnego domu ks. Bartosza (ul. Żytnia) wyruszy procesja w której zostanie przyprowadzony Prymicjant do Kościoła parafialnego.

Serdecznie na tą uroczystość Wszystkich w imieniu Księdza Bartosza serdecznie zapraszamy!