W sobotę 18 marca w parafii MBNP miał miejsce Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Spotkanie rozpoczęło się od Namiotu Spotkania. W planie była Eucharystia, konferencja. Uczestnicy w swoich grupach dzielili się zobowiązaniami oazowymi i doświadczeniem życia. Miłym zaskoczeniem była wizyta ks. bp Piotra Turzyńskiego, który przewodniczył Nieszporom i wygłosił okolicznościowe kazanie. Zwieńczeniem dnia wspólnoty była agapa.

Uczestniczyli w nim członkowie Domowego Kościoła – Gałęzi Rodzinnej Ruchu Światło-Życie z Rejonu Starachowice. Były to osoby z kręgów Domowego Kościoła z parafii:

NSJ Skarżysko-Kamienna

Niepokalanego Poczęcia NMP Skarzysko-Kamienna

św. Jana Chrzciciela Jastrząb

św. Ludwika Bliżyn

św. Brata Alberta Starachowice

MBNP Starachowice

Św. Trójcy Starachowice

Św. Zygmunt Szydłowiec.

Uczestniczyli w nim księża moderatorzy kręgów oraz lektorzy, schola i ministranci z parafii MBNP w Starachowicach. Łącznie około 130 osób.