NIEDZIELA 05 maja

1.  Dzisiaj  uroczystość rocznicy I Komunii św. o godz. 12.30. Dziękujemy rodziców dzieci rocznicowych za przygotowanie świątyni i ofiarę na kościół.

2. W poniedziałek w liturgii przeżywamy święto św. Filipa Apostoła. Jest to dzień imienin naszego wikariusza ks. Filipa Kochanowskiego. Dziękując za posługę w naszej parafii zapraszamy na Mszę św. w intencji Dostojnego Solenizanta w  poniedziałek  o godz. 18.00. Mszę zamówiła Rada Parafialna, Rodzice Kapłanów z naszej parafii i Rodzina Różańcowa.

3. Nabożeństwa majowe w kościele o godz. 17.30. Zachęcamy do śpiewania litanii  przy  kapliczkach i  krzyżach. Przy krzyżu na ul. Myśliwskiej o 18.00 , przy krzyżu na ul. Żytniej o 19.00 i przy kaplicy na ul. Myśliwskiej w niedzielę o 15.00.

4. Dziękujemy za udekorowanie figury Matki Bożej . Przez wiele lat w imieniu Rodziny Różańcowej   prace te koordynowała jedna z pierwszych zelatorek w naszej parafii Pani Maria Lisowska. Dziękujemy Pani Marii.  Obecnej dekoracji figury podjęły się Panie:  Anna Świrta, Teresa Kudła i Małgorzata Urbańska.  Dziękujemy bardzo.

5. Dziękujemy także firmie Starkop Pana Leszka Kucharskiego za wykoszenie wokół krzyża przy ul. Żytniej i innym osobom za troskę o ten krzyż i inne figury i krzyże.

6. W liturgii wspominamy także w środę św. Stanislawa Biskupa i Męczennika Głównego Patrona Polski.

7. W przyszłą niedzielę  na Mszy świętej  o godz. 12.30   uroczystość I Komunii św. o godz. 12.30. Spowiedź dzieci i rodziców w piątek 10  maja od godz. 18.30.

7. O przygotowanie kościoła w sobotę o 9.00  prosimy rodziców dzieci przeżywających uroczystość I Komunii swoich dzieci.

8. W minionym czasie Pan Bóg odwołał do wieczności  ś. p. Janinę Gałek z ul. Smugowej. Zmarłą polecamy modlitwie parafian.