Home Zostaw Maryi – Rejonowy Dzień Wspólnoty

Zostaw Maryi – Rejonowy Dzień Wspólnoty

Zostaw Maryi – Rejonowy Dzień Wspólnoty

W sobotę 28 kwietnia w naszej parafii odbył się Rejonowy Dzień Wspólnoty. Była to świetna okazja to spotkania się z innymi wspólnotami należącymi do Ruchu Światło – Życie, które przyjechały z różnych parafii. Po zawiązaniu wspólnoty małżeństwa z Domowego Kościoła udały się na konferencję, którą poprowadził dk. Daniel, a dzieciaki i młodzież poszli na spotkania w grupach, podczas których przybliżyli sobie postać Maryi. Centralnym punktem dnia była Msza Święta. Po Eucharystii wszyscy udali się na ciepły poczęstunek. Na koniec spotkania zawierzyliśmy się Maryi, prosząc, aby czuwała nad nami każdego dnia. Oby więcej takich spotkań!

a. Justyna Kwiecień

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com