Home Zmiany duszpasterskie 2021

Zmiany duszpasterskie 2021

Zmiany duszpasterskie 2021

Na mocy decyzji podjętych przez księdza biskupa Marka Solarczyka, Biskupa Radomskiego, w naszej Diecezji 1 lipca br. następują zmiany personalne w naszej parafii:
 
 
Ks. Damian Spiżewski po 13 latach ofiarnej posługi w naszej parafii mianowany został dyrektorem Ośrodka Edukacyjno-Charytatywnego Emaus w Turnie k. Białobrzegów. Księdzu Damianowi dziękujemy za wiele inicjatyw podejmowanych w naszej wspólnocie oraz tytaniczny zapał w formacji grup oazowych i ministranckich. Podziękowanie Księdzu Damianowi wyrazimy w odpust podczas Mszy Świętej o godz. 8, 10 i 11:15.
 
 
Jednocześnie wikariuszem w naszej parafii został mianowany ks. Marcin Przytuła, dotychczasowy wikariusz w Skaryszewie, a wcześniej posługiwał w Libiszowie. Ks. Marcin urodził się 18 marca 1990 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pochodzi z parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Motto życiowe: „Potrzeba, aby On wzrastał, a ja się umniejszał” (J 3.30).Witamy go w naszej wspólnocie i życzymy owocnej posługi.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com