Home A teraz wakacje!

A teraz wakacje!

A teraz wakacje!


W środę 22 czerwca w naszej parafii odbyło się zakończenie roku formacyjnego. Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą, podczas której podziękowaliśmy Panu Bogu za miniony rok, wszystkie owoce formacyjnych spotkań, a także przeszkody i trudności, które nas umocniły w formacji oazowej. Po odczytaniu przez księdza Ewangelii, młodzież I ° Oazy Nowego Życia wspólnie wyznała wiarę w formie Drogowskazów Nowego Człowieka, kończąc tym samym formację deuterokatechumenalną. Ważną chwilą podczas Eucharystii było także przyjęcie przez V najmłodszy krąg DK Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela. Na koniec księża udzielili specjalnego błogosławieństwa wszystkim, którzy w te wakacje wyjeżdżają na rekolekcje. Tym samym zawierzyliśmy siebie Panu Bogu.

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com