Home Zakończenie Roku Formacyjnego DK

Zakończenie Roku Formacyjnego DK

Zakończenie Roku Formacyjnego DK

Tradycyjnie zakończenie roku formacyjnego DK miało miejsce w klasztorze cysterskim w Wąchocku. W godzinie miłosierdzia rozpoczęliśmy dziękczynną Eucharystie której przewodniczył ks. Damian Spiżewski a homilię wygłosił moderator rejonu ks. Karol Kostecki. Podczas Mszy Świętej trzy kręgi Domowego Kościoła: z Szydłówka i ze Starachowic – par. Wszystkich Świętych i par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy – zostały pobłogosławione na drogę samodzielnej formacji po dwóch latach pilotowania. Był czas na podziękowania parze rejonowej, parze łącznikowej oraz wszystkim parom animatorskim. Po Mszy Świętej był czas na agapę w klasztornych ogrodach przy obficie zastawionym grillu i stole.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com