Home ZAKOŃCZENIE ROKU FORMACYJNEGO 2021

ZAKOŃCZENIE ROKU FORMACYJNEGO 2021

W czwartkowy wieczór podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 uroczyście zakończyliśmy rok formacyjny. Eucharystii przewodniczył Ks. Damian a homilię wygłosił Ks. Andrzej. Nieodłącznym elementem liturgicznym tej Mszy Świętej jest oddanie drogowskazów Nowego Człowieka przez uczestników ONŻ I stopnia oraz błogosławieństwo dzieci, młodzieży i rodzin wyjeżdzających podczas wakacji na rekolekcje oazowe. Po Mszy zostały wręczone przez księży nagrody dla najaktywniejszych uczestników grup.

MINISTRANTAMI ROKU zostali:
1. Jakub Kasperkiewicz
2. Piotr Kubas
3. Paweł Rymarczyk

OAZOWICZKAMI ROKU zostały:
1. Julia Piwowarczyk
2. Angelika Kita
3. Iga Hamera

Ponadto nagrody otrzymali uczestnicy poszczególnych grup oazowych, ministranckich oraz animatorzy studenci. Upominki oraz podziękowania zostały wręczone również animatorom Domowego Kościoła. Na zakończenie dekoracji zasłużonych przedstawiciele wspólnot, które pod swoją duszpasterską opieką miał Ks. Damian, wyrazili podziękowania swojemu moderatorowi za posługę w naszej parafii.