Home Zakończenie Roku Formacyjnego

Zakończenie Roku Formacyjnego

Zakończenie Roku Formacyjnego

Tradycyjnie w czwartek przed zakończeniem roku szkolnego wszystkie grupy zakończyły uroczyście rok formacyjny. Mszy Świętej dziękczynnej przewodniczył ks. Damian Spiżewski a homilię wygłosił ks. Karol Kostecki. Po kazaniu uczestnicy formacji I stopnia ONŻ złożyli wyznanie wiary. Na zakończenie kapłani pobłogosławili tych którzy wyjadą w te wakacje na swoje rekolekcje. Po Mszy świętej był czas na podziękowania i nagrody dla najbardziej aktywnych uczestników w grupach. Ministrantem roku został Piotr Kubas. Następnie na wszystkich czekał grill z kiełbaskami, gry i zabawy dla dzieci przygotowane przez rodziny Domowego Kościoła. Nowością były lody dostarczone przez piekarnie Krawczyk ze Starachowic. Nie zabrakło również piosenek w wykonaniu scholi dziecięcej. Niestety pogoda spłatała nam figla i dalszą część wieczoru spędziliśmy na czuwaniu w kościele, zakończonym Apelem Jasnogórskim.

Chwała Pani za ten rok i za ten dzień!

Zdjęcia: a. Justyna Kwiecień

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com