Home Z Ostrej Bramy, pozdrawiamy

Z Ostrej Bramy, pozdrawiamy

Z Ostrej Bramy, pozdrawiamy

Z Bazyliki Mniejszej Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku Kamiennej pozdrawiają Was uczestnicy i animatorzy 3° Oazy Nowego Życia!

Siedmioro uczestników i troje animatorów (Agata Dąbrowska, Karolina Nowak, dk. Damian Żabicki) przeżywa właśnie swoje rekolekcje wakacyjne u Matki Bożej Miłosierdzia. Poznajemy Kościół, cieszymy się z tego, że jesteśmy Jego ważną częścią i z radością się z Nim utożsamiamy. Duchowo pielgrzymujemy po Rzymie i odwiedzamy kościoły Skarżyska. W ramach spotkań z żywym Kościołem, spotykamy się z różnymi wspólnotami tworzącymi piękną mozaikę Kościoła. Nad całością czuwają moderatorzy: ks. Artur Chruślak i s. Anna Baćmaga.
Pamiętamy o Was w modlitwie i prosimy o modlitwę!
Uczestnicy, animatorzy i diakon 🙂

ostra brama 2

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com