Home XI Mistrzostwa Polski Ministrantów

XI Mistrzostwa Polski Ministrantów

XI Mistrzostwa Polski Ministrantów

W niedzielę odbyły się XI Ministranckie Mistrzostwa Polski w szachach. Organizatorem turnieju była nasza parafia wraz z Katolickim Klubem Szachowym Gambit przy współpracy z Hotelem Senator. W dwudniowym turnieju wystartowało 103 ministrantów z 37 parafii z 17 diecezji. Naszą parafię reprezentowali Piotr Kubas, Oliwier Mazonik, Maciej Nowak, Patryk Gębusia, Mateusz Kiciński i Hubert Zięba. Mistrzostwa zakończyła Msza Święta z asystą ministrantów z różnych stron Polski. Serdecznie dziękujemy Państwu Urszuli, Romanowi, Łukaszowi i Pawłowi Kaputom za przygotowanie turnieju i zapraszamy za rok. Króluj nam Chryste!!!

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com