Home Wypływamy na głębię…

Wypływamy na głębię…

Wypływamy na głębię…

Początek roku szkolnego to jednocześnie rozpoczęcie formacji naszych grup parafialnych. W naszym parafialnym wieczerniku zgromadziliśmy się by prosić naszego Pana Jezusa Chrystusa o błogosławieństwo na kolejny rok formacyjny. Mszy świętej przewodniczył moderator Ruchu Światło-Życie naszej parafii ks. Damian Spiżewski. Podczas niej oprawę muzyczną zapewniła schola młodzieżowa, zaś asysta liturgiczna jak zwykle wzorowo przygotowana posługiwała przy ołtarzu. Dzisiejsze słowa Ewangelii zapraszają nas do wypłynięcia na głębię. Jezus ciągle i nas zaprasza byśmy łowili ludzi modlitwą, świadectwem, jednością i miłosierdziem. Na zakończenie Eucharystii ks. Damian pobłogosławił nowych animatorów, którzy w tym roku prowadzić będą spotkania formacyjne grup dziecięcych, młodzieżowych oraz kręgów Oazy Rodzin. Świece, które otrzymali, mają być przypomnieniem obecności Chrystusa, który jest Światłością Świata i jedynym Odkupicielem Człowieka.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com