Home Wizytacja Ks. Biskupa

Wizytacja Ks. Biskupa

Wizytacja Ks. Biskupa

W niedzielny poranek w naszej parafii rozpoczęła się kanoniczna wizytacja ks. Biskupa Henryka Tomasika. Podczas Mszy Św. o 8.00 odbył się uroczysty ingres Księdza Biskupa oraz powitanie Pasterza przez parafian i Księdza Proboszcza, który przedstawił charakterystykę naszej parafialnej wspólnoty. Ksiądz Biskup na wszystkich Mszach Św. głosił Słowo Boże i udzielał pasterskiego błogosławieństwa. Po południu o godz. 16:00 miało miejsce spotkanie z grupami parafialnymi. Przedstawiciele poszczególnych wspólnot przedstawiali krótko swoje działania i zadania. Od Rodziny Różańcowej Ksiądz Biskup otrzymał zobowiązanie 7 osób do codziennej modlitwy w intencji Jego posługi tzw. Margaretkę. Spotkanie przebiegło w bardzo radosnej atmosferze. Ksiądz Biskup dziękował duszpasterzom za zaangażowanie, wzajemną współpracę oraz poświęcenie dla dobra Kościoła. Podczas wieczornej Mszy Św. przedstawiciele parafian podziękowali za pierwszy dzień wizytacji w naszej parafii.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com