Home Wasze intencje – dostarczone!

Wasze intencje – dostarczone!

Żyjemy, idziemy, cieszymy się z pięknej pogody 🙂 blisko czterdziestu pielgrzymów z naszej parafii na czele z najwspanialszym przewodnikiem Ks. Damianem Spiżewskim wyruszyło dziś na szlak pielgrzymki:)

Pozdrawiamy, jest ciepła atmosfera!!:) pamiętamy o Was!!;)
+

Drugi dzień drogi w cieplej atmosferze za nami:) jak widać uśmiechy nie znikają nam z twarzy 😉 a bratu Przemkowi udało się nawet ponieść pielgrzymkową tubę!;) tyyyyle radości;) Modlimy się za Was, pozdrawiając z Odrowążka!:)
Dobrze, że jest ciepło! 😉
Z Bogiemmmm!:)
+

38 stopni to wcale nie tak gorąco…;) 50 stopni asfaltu to ciepło 🙂 nikt nie próżnuje. tuba, lizak… Wszyscy chcą pomagać;) nawet księża… Jest ciepła atmosfera 😉
To wszystko tak łatwo idzie, dzięki owocom i wodzie, jakimi posilił nas Ks. Dariusz!;) Dziękujemy za pomoc i cenne kalorie;)
Banany na gorąco są przepyszne ! (:

Modlimy się za Was!;) każda kropla potu jest cenna w oczach Miłosiernego!;) Pamiętajcie o nas!:)

Bardzo gorąco… Pozdrawiamy Was z odpoczynku w Olesznie!:) Nasza grupa jest roześmiana, roztańczona, kocha Maryje i idzie do niej 😉
Dzięki Rycerzom Kolumba możemy zjeść barszcz i nabrać trochę sił na drugą część dzisiejszego przydziału kilometrów:)
Pozdrawiamy serdecznie, pamiętamy w modlitwie różańcowej i nieustannie Was o nią prosimy! ‚…a lato jest piękne tego roku…’ (:
+

Uparcie gorąco pozdrawiamy Was ze szlaku 🙂 jest nadal ciepło, ale to dobrze, bo to w końcu lato! (:
Dziękujemy dzisiaj Rycerzom Kolumba z naszej parafii za pyszny bigos i wodę!:) one wzmocniły nasze odrobinkę zmęczone ciała:) Pamiętamy o Was w naszych modlitwach i nadal prosimy o modlitwę;) Obiecujemy, że będziemy dzielni!!! 😉
Kochamy Was i dziękujemy za wsparcie!:)

Dziękujeeeeemyyyy za woooodę!
Jesteście Kochani, dziękujemy Wam, drodzy Parafianie za wodę:) Rycerzom Kolumba dziękujemy za Jagodziany!;)
U nas nadal ciepłoooo;) więc i atmosfera jest gorącaaaa;) Wasze intencje w naszych sercach są już bardzo blisko Matki!;) Choć brakuje już trochę sił w nogach, to idziemy z łaski Pana!!!!;) Polecamy sie modlitwie!

Huuuuuuraaaaaaa!!! 😉
Jestesmy, po 8 dniach drogi w cieple i super atmosferze złożyliśmy nasze i Wasze intencje w Kaplicy Matki Bożej, u Jej stóp!

Dziękujemy za wszystko !:)