Home VI Prezentacje Wokalne

VI Prezentacje Wokalne

VI Prezentacje Wokalne

Jak co roku w parafii MB Częstochowskiej na Łazach odbyły się Prezentacje wokalne z racji Święta Muzyki Kościelnej i wspomnienia św. Cecylii. Podczas tegorocznych prezentacji swój kunszt chóralny pokazało kilka chórów, w tym nasz parafialny “Gaude Mater”. Na przeglądzie śpiewały również schole parafialne i tu również nie mogło zabraknąć naszej scholi młodzieżowej. Dziękujemy Chórzystom na czele z dyrygentem i kierownikiem chóru p. Krzysztofem Zajchowskim za piękny występ i całoroczną ciężką pracę by śpiew nie tylko w naszej parafii ale i na wyjazdach był zawsze na najwyższym poziomie. Dziękujemy dziewczętom ze scholi za piękny, świeży występ na czele z gitarzystą a. muz. Błażejem Zieją oraz grającymi Małgorzatą Kawapisz (skrzypce), Justyną Serwicką (conga). Na zakończenie prezentacji był grill z kiełbaskami. To był dobry dzień.

 

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com