Home Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci

„Już gościsz Jezus w sercu mym, dzień ten jest szczęścia mego dniem. Przyniosłeś dla mnie łask swych zdrój, bądźże uwielbiony Boże mój” – te słowa stały się dziś udziałem grupy dzieci z klas trzecich, które przyjęły dziś po raz pierwszy Komunię Świętą. Mszy Świętej przewodniczył i kazanie do rodziców wygłosił Ks. Proboszcz Andrzej, zaś kazanie do dzieci w formie dialogowanej w Kaplicy Miłosierdzia powiedział opiekun grupy Ks. Damian. Niech ta dzisiejsza uroczystość wzmocni wiarę dzieci i ich rodziców w jak najczęstszym przyjmowaniu Pana Jezusa w Eucharystii.

https://fb.watch/5nFwA6KmcW/

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com