Home Triduum do św. Stanisława Kostki

Triduum do św. Stanisława Kostki

Triduum do św. Stanisława Kostki

I dzień Triduum – 16 września

Pierwszego dnia triduum grupa 30 młodych osób złożyła deklaracje przygotowania do sakramentu bierzmowania. Jednak najważniejsza jest nie deklaracja na kartce, ale deklaracja serca, czyli otwarcie się na działanie Ducha Świetego. Dlatego prosimy Was wszystkich o modlitwę w ich intencji!

II dzień Triduum – 17 września

W drugi dzień Triduum do św. Stanisława Kostki podczas Mszy św. Rodzice z dziećmi z klas III wyrazili pragnienie przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy tych rodzinach w naszych modlitwach.

III dzień Triduum – Święto św. Stanisława Kostki – 18 września 

Dziś zawierzenie dzieci i młodzieży św. Stanisławowi oraz modlitwa za dzisiejszego solenizanta Księdza Infułata Stanisława. W święto dzieci i młodzieży podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 modliliśmy się za młode pokolenie aby na wzór św. Stanisława Kostki było zawsze wiernymi naśladowcami swego patrona. Podczas Mszy Świętej Ksiądz Proboszcz przyjął do grona animatorów, ceremoniarzy oraz lektorów nowych ministrantów. Ad maiora res natus sum!

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com