Home Święto Trzech Króli 2022

Święto Trzech Króli 2022

Święto Trzech Króli 2022

W Święto Trzech Króli w naszym kościele zostały wystawione Jasełka w których wystąpiły dzieci zaangażowane w grupach parafialnych. Dziękujemy młodym aktorom oraz reżyserowi i autorowi inscenizacji P. Zuzannie Kędziorze. Przepiękne przedstawienie zostało nagrodzone oklaskami przez wszystkich obecnych oraz drobnymi upominkami od Księdza Proboszcza.
Święto Objawienia Pańskiego to tradycyjne Święto Trzech Króli. Jak co roku nie mogło i w naszym kościele zabraknąć Trzech Mędrców ze Wschodu, w których wcielili się Panowie: Łukasz Cieśla, Sebastian Piwowarczyk oraz Wojciech Pociecha. Królowie przybyli i oddali pokłon Dzieciątku Jezus. Po Mszy Świętej była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Trzema Królami.
Na zakończenie Mszy o 11:15 odbyło się wręczenie nagród za uczestnictwo w roratach. Grupa 10 dzieci przez cały adwent przychodziła codziennie na poranne roraty. Dziękujemy rodzicom i dziadkom za pomoc w przeprowadzaniu dzieci na tak wczesną porę. Łącznie w adwencie na Msze roratnie uczęszczało około trzydzieściorga dzieci. Każdego dnia na dzieci czekały słodka bułka oraz herbata (o roratach relacjonowaliśmy w adwencie).
Jasełka Bożonarodzeniowe

Jasełka Bożonarodzeniowe

Królewskie Korony czekały na uczestników Mszy św.

Królewskie Korony czekały na uczestników Mszy św.

Wręczenie nagród za uczestnictwo w roratach

Wręczenie nagród za uczestnictwo w roratach

Kinga i Natalia ze swoją szopką.

Kinga i Natalia ze swoją szopką.

Wiktor ze swoją szopką.

Wiktor ze swoją szopką.

Marcin i Helenka ze swoją szopką.

Marcin i Helenka ze swoją szopką.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com