Home Starachowice gotowe na ŚDM

Starachowice gotowe na ŚDM

Starachowice gotowe na ŚDM

Na plakacie znajdziemy informacje dotyczące przebiegu ŚDM w Starachowicach!!! Zapraszamy do uczestnictwa w każdym punkcie. Jednak ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia do niedzieli 10 lipca wieczorem uczestnictwo w dniu 21 (czwartek – wycieczka), 23 (sobota – RADOM) i 25 (poniedziałek – Iłża, Marcule) – ILOŚĆ AUTOKARÓW I WEJŚCIÓWKI, WYŻYWIENIE GRANICZONE (WSZYSTKO BEZPŁATNE). Do wtorku 12 lipca wieczorem zgłaszamy uczestnictwo w pielgrzymce 22 (piątek) do Kałkowa – ILOŚĆ AUTOKARÓW POWROTNYCH I POSIŁEK OGRANICZONE (BEZPŁATNE). Pozostałe punkty nie wymagają zgłoszenia. Zgłaszamy się TYLKO w jeden wybrany sposób: osobiście u księdza, telefon 503 163 943, sms, komentarz pod w/w postem!!! Śpieszcie się i zachęcajcie innych!!!plakat sdm

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com