Home Starachowickie chóry w hołdzie Maryi

Starachowickie chóry w hołdzie Maryi

Starachowickie chóry w hołdzie Maryi

Po raz drugi w kościele Matki Bożej Częstochowskiej na Łazach z inicjatywy tamtejszego proboszcza ks. Grzegorza Roszczyka odbył się koncert maryjny pt. “Starachowickie chóry w hołdzie Maryi”. W koncercie wystąpiły m.in. zespoły z naszej parafii tj. chór “Gaude Mater” oraz Męska Schola Gregoriańska.W koncercie uczestniczył również ks. Andrzej, proboszcz naszej parafii, który na zakończenie udzielił zebranym błogosławieństwa. 

Chór Gaude Mater

Chór Gaude Mater

Męska Schola Gregoriańska

Męska Schola Gregoriańska

Chór Kameralny Belcanto

Chór Kameralny Belcanto

P. Krzysztof Zajchowski - organista i dyrygent

P. Krzysztof Zajchowski – organista i dyrygent

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com