Home “Słowo z kanapy” – III N.W.P.

“Słowo z kanapy” – III N.W.P.

“Słowo z kanapy” – III N.W.P.

Grupa chłopaków z  II stopnia Oazy Nowego Życia na kanapie czyta, zgłębia i komentuje Słowo Boże, po to by za wezwaniem papieża Franciszka zejść z tej kanapy, założyć wyczynowe buty i iść z tym Słowem na cały świat… i jeszcze dalej.

Tego właśnie oczekuje od nas Jezus, bo On jest Panem ryzyka, a nie komfortu, bezpieczeństwa i wygody. “Aby pójść za Jezusem – mówił Papież – trzeba mieć trochę odwagi, trzeba zdecydować się na zamianę kanapy na parę butów, które pomogą ci chodzić po drogach, o jakich ci się nigdy nie śniło, ani nawet o jakich nie pomyślałeś”.

Oni mają odwagę mówić o Jezusie, ty miej odwagę do nas dołączyć!

Jeśli podoba Ci się ten film to daj lajka na facebook’u lub youtube.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com