Home Rycerze Niepokalanej – Rekolekcje dla dzieci

Rycerze Niepokalanej – Rekolekcje dla dzieci

Rycerze Niepokalanej – Rekolekcje dla dzieci

Podczas nauk w kościele odkrywamy jakie drogowskazy daje nam Maryja na drogę do nieba. O tym jak pocieszać cierpiące Serce Maryi oraz jaką broń daje nam Pan Bóg w walce ze złym wskazywał dzieciom ks. diakon Patryk Golczyński. Wieczorna Adoracja Najświętszego Sakramentu dla dzieci to niezwykły czas trwania blisko Pana Jezusa, który zaprasza nas słowami: “Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie”. Ostatni dzień Rekolekcji i nauk przedpołudniowych upłynął pod znakiem zawierzenia się Maryi. Grupa dzieciaków została włączona do Rycerstwa Niepokalanej, zobowiązując się do codziennej modlitwy do Matki Bożej. Młodzież odkryła tajemnicze kamienie, które niczym kamienie z procy biblijnego Dawida są środkiem i pomocą w duchowej walce. Popołudniowa Droga Krzyżowa dla dzieci wokół kościoła to nasze świadectwo wiary w miłość Pana Jezusa. 

Dziękujemy Księdzu Patrykowi za niezwykły czas odkrywania w naszym życiu śladów Pana Boga, a szczególnie za zawierzenie nas Matce Bożej i włączenie do Jej Rycerstwa.
Bogu niech będą dzięki!

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com