Home Rudnicki ORAR

Rudnicki ORAR

Serdeczne pozdrowienia z ORARu 1° odbywającego się w Rudniku nad Sanem. Nasza grupa liczy 14 rodzin prowadzonych przez dwie pary animatorskie:  Agnieszkę i Marcina Machnio oraz Edytę i Bogdana Stępińskich. Duchową opiekę sprawuje ks. Michał Faryna. Troskę nad naszymi pociechami sprawują animatorki: Ela Pyrka, Natalia Bębenek, Joanna Tymińska oraz Emila Orzechowska (animatorka muzyczna) z całym zastępem anielskim.  Nad sferą kulinarną czuwa pani Anna Gospodarczyk. Reprezentujemy diecezję radomską  (12 rodzin),  diecezję krakowską (1 rodzina) oraz diecezję szczecińsko-kamieńską  (1 rodzina).  Najliczniejszą  grupę stanowią rodziny z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Starachowicach 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 (6 rodzin + 1 animatorka). Każdy dzień mija szybko na modlitwie, konferencjach, wykładach, dyskusjach oraz budowaniu wspólnoty.  Czas wolny spędzamy na poznawaniu atrakcji turystycznych regionu.

Z Panem Bogiem!!! 🙂