Home Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

2 września rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny. W naszej parafii Msza Św. dla III LO im. K. K. Baczyńskiego oraz młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dobyła się o godz. 8:15a dla Szkoły Podstawowej o godz. 9:30. Podczas uroczystego rozpoczęcie roku szkolnego w naszym mieście, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 13, słowo wdzięczności wobec Ks. Infułata Stanisława za wieloletnią troskę duszpasterską nad szkołą jako Proboszcza Parafii, wypowiedział dyrektor szkoły P. Sławomir Rymarczyk. Ksiądz Infułat wspomniał czas kiedy na osiedlu Południe powstawała szkoła i życzył obecnej społeczności szkolnej kontynuowania misji wychowywania kolejnych pokoleń Polaków.

 

 

Niech Bóg nas błogosławi na ten nowy rok szkolny 2019/2020

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com