Home Rodzinny dzień wspólnoty

Rodzinny dzień wspólnoty

Rodzinny dzień wspólnoty

W sobotę 6 września w parafii św. Józefa w Jedlni Letnisko odbył się Powakacyjny dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie gałąź rodzinna, tzw. Oazy Rodzin. Uczestniczyła w nim część rodzin skupionych w kręgach Domowego Kościoła naszej parafii z opiekunem ks. Damianem Spiżewskim. Spotkanie rozpoczęło się zawiązaniem wspólnoty, następnie wysłuchaliśmy sprawozdań i świadectw z wakacyjnych rekolekcji. Mszy św. przewodniczył ks. Grzegorz Lipiec moderator diecezjalny ruchu oazowego. Był tez czas na wspomnienia i posiłek. Całość zakończyła krótka wizyta ks. Biskupa Ordynariusza Henryka Tomasika. W naszej parafii oaza rodzin skupia 22 rodziny w 4 kręgach (w tym 2 pilotowane). Rodziny pragnące pogłębić życie z Panem Bogiem i w duchu chrześcijańskim wychować swoje dzieci prosimy o kontakt z ks. Damianem. Na wiosnę przyszłego roku z Bożą pomocą planowane jest zawiązanie nowego kręgu.rodzinny dzień wspolnoty1

SONY DSC

SONY DSC

rodzinny dzień wspolnoty3

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com