Home Rodzinnie i oazowo

Rodzinnie i oazowo

Rodzinnie i oazowo

W sobotę, 5 września, w Jedlni-Letnisku odbył się powakacyjny dzień wspólnoty Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie. Naszą parafię reprezentowali przedstawiciele wszystkich kręgów, wraz z ks. Damianem Spiżewskim. Spotkanie rozpoczęło się od zapalenia świecy i zawiązania wspólnoty. Później rodziny wysłuchały konferencji, której tematem było hasło tego roku formacyjnego: „W mocy Ducha Świętego ”. Następnie przyszła pora na meldunki i świadectwa z wakacyjnych rekolekcji. Najważniejszym punktem dnia była Eucharystia, której przewodniczył  Ks. Bp. Piotr Turzyński. Na koniec Mszy Świętej ksiądz biskup udzielił wszystkim rodzinom specjalnego błogosławieństwa. Dzień wspólnoty zakończyła agapa, podczas której była okazja, aby porozmawiać i powspominać minione wakacje 🙂

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com