Home Rocznica śmierci Ks. Franciszka Blachnickiego

Rocznica śmierci Ks. Franciszka Blachnickiego

Rocznica śmierci Ks. Franciszka Blachnickiego

Sobotnie spotkanie wspólnoty oazowej naszej parafii w 34 rocznicę śmierci Sługi Bożego Księdza Franciszka Blachnickiego pod przewodnictwem Księdza Proboszcza było modlitewnym szturmem o beatyfikację założyciela Ruchu Światło-Życie. Słowo do zebranych skierował niezwykły gość Ks. Zbigniew Stanek, pallotyn, który uczestniczył w rekolekcjach prowadzonych przez Ojca Franciszka. Ksiądz Zbigniew podzielił się z nami swoim doświadczeniem oazy oraz księdza Blachnickiego. Bądź Boże uwielbiony za Żywy Kościół w naszej parafii oraz za osobę Księdza Franciszka Blachnickiego, który jest dla nas wzorem „posiadania siebie w dawaniu siebie”.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com