Home Rocznica Poświęcenia Kapliczki

Rocznica Poświęcenia Kapliczki

Rocznica Poświęcenia Kapliczki

I ROCZNICA POŚWIĘCENIA KAPLICY MB NIEPOKALANIE POCZĘTEJ

Uroczystości przy kaplicy przy ul. Myśliwskiej przewodniczył Ks. Infułat Stanisław Pindera a homilię wygłosił ks. Proboszcz Andrzej Kania. Zebrani wierni tuż przed Mszą Świętą odmówili Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W uroczystości wzięło udział wielu parafian a wśród nich m. in. nasi parafianie p. Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski oraz Prefekt WSD w Radomiu ks. dr Sławomir Czajka. Podczas Mszy Świętej Ks. Infułat poświęcił sześć wizerunków świętych, które zostały umieszczone wewnątrz kaplicy, a są to: św. Jan Paweł II, św. Faustyna, św. Rita, św. Szarbel, św. o. Pio, św. Maksymilian. Ksiądz Proboszcz w słowie końcowym zaznaczył, że to właśnie ci święci wymodlili nam tak piękną pogodę i tę cudowną uroczystość. Po Mszy Świętej na zgromadzonych czekał posiłek oraz występ Kapeli Sołtysa z Wąchocka.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com