Home Rocznica poświęcenia Kaplicy

Rocznica poświęcenia Kaplicy

Rocznica poświęcenia Kaplicy

W drugą rocznicę poświęcenia Kapliczki MB Niepokalanie Poczętej przy ul. Myśliwskiej odbyło się tradycyjne parafialne spotkanie. Od godz. 14:30 był odmawiany Różaniec i Koronka do Bożego Miłosierdzia a o godz. 15:30 Mszy Świętej przewodniczył Ksiądz Infułat Stanisław Pindera, który na zakończenie poświecił obrazy kolejnych świętych umieszczone w kaplicy. Okolicznościowe kazanie wygłosił Ksiądz Proboszcz Andrzej Kania. Wśród licznie zgromadzonych parafian i gości na Mszy Świętej obecna była również nasza parafianka Pani Poseł Agata Wojtyszek oraz przedstawiciel WSD w Radomiu Al. Bartosz Fijałkowski. Po Mszy Świętej na zgromadzonych czekał gorący i słodki poczęstunek. Jak zawsze rozrywkowym elementem spotkania był wspaniały występ Kapeli Sołtysa z Wąchocka. Na większą chwałę Bożą chcemy gromadzić się w tym przepięknym miejscu. Dziękujemy serdecznie organizatorom tego wydarzenia za wspaniały czas sobotniego popołudnia.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com