Home Rocznica i Imieniny

Rocznica i Imieniny

Rocznica i Imieniny

Dnia 4 I br. przypada 70 rocznica urodzin Pasterza Diecezji – Księdza Biskupa Henryka Tomasika. 6 I jest dniem, w którym wspominamy 23 rocznicę święceń biskupich udzielonych Dostojnemu Jubilatowi w Rzymie przez św. Jana Pawła II, zaś 19 stycznia wspominamy św. Henryka – Patrona Księdza Biskupa. Dziękujemy Bogu za dar Osoby Dostojnego Pasterza i Jego posługę pośród nas. Niech dobry Bóg obdarza Księdza Biskupa obfitymi łaskami, zdrowiem i swoją opieką, a troska o Kościół Radomski niech przynosi wiele radości.

19 stycznia o godzinie 18.oo w Radomskiej Katedrze zgromadźmy się licznie na Mszy Świętej w intencji Księdza Biskupa Henryka wyrażając w ten sposób naszą wdzięczność za Jego życie i posługę oraz szczerą życzliwość wobec Dostojnego Jubilata i Solenizanta. Naszym darem dla Księdza Biskupa niech będzie modlitwa ofiarowana w tych dniach w Jego intencji.

+ Adam Odzimek

+ Piotr Turzyński

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com