Home Rekolekcje Wielkopostne w szkołach 2022

Rekolekcje Wielkopostne w szkołach 2022

Rekolekcje Wielkopostne w szkołach 2022

Wraz z parafialnymi Rekolekcjami ruszyły także rekolekcje wielkopostne w Szkole Podstawowej nr 13 i III Liceum Ogólnokształcącym. Rekolekcje prowadzi Ks. Dr Michał Krawczyk. Pierwszego dnia rekolekcji młodzież z klasy 8 B przygotowała pod kierunkiem ks. Karola pantomimę pt. “Ręce”.

Na zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych w Szkole Podstawowej nr 13 uczniowie zaangażowani w grupach parafialnych złożyli podziękowanie Księdzu Michałowi za poprowadzenie wspaniałych spotkań rekolekcyjnych w naszej szkole podstawowej. Na zakończenie nauk miał miejsce także konkurs wiedzy o naszej parafii przeżywającej w tym roku swoje 40-lecie.

W ramach nauki rekolekcyjnej przed młodzieżą III LO wystąpiła młodzież ze szkoły podstawowej nr 13 z pantomimą “Ręce” przygotowaną przez uczniów klasy 8 B oraz ks. Karola. Na zakończenie nauk zabrał głos ksiądz Andrzej oraz Pan Dyrektor Mirosław Niewczas. W imieniu uczniów ks. Michałowi podziękowała przewodnicząca SU Agata Bębas.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com