Home Dzień I – Rekolekcje dla Młodych

Dzień I – Rekolekcje dla Młodych

Dzień I – Rekolekcje dla Młodych

Drodzy Młodzi!

Zapraszamy Was do udziału w Wielkopostnych Rekolekcjach dla młodych online przygotowanych i przeprowadzonych przez Parafię MB Nieustającej Pomocy w Starachowicach. Każdego dnia rozpocznie się PREMIERA filmu na naszym parafialnym kanale YouTube oraz parafialnej stronie na portalu FACEBOOK. Film będzie można odtworzyć również w innym czasie, ale zachęcamy do wspólnego oglądania spotkań rekolekcyjnych. Każdego dnia w informacji mailowej będzie zadanie do wykonania na czas rekolekcji. Wykonane zadania lub ich zdjęcia prosimy wysyłać na messenger, Teams lub na adres: parafia.starachowice@gmail.com

REKOLEKCJE DLA DZIECI – DZIEŃ 1

 

REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY – DZIEŃ 1

 

Plan Rekolekcji

Środa 1 kwietnia
11:00 – Spotkanie Online
17:30 – Różaniec Rodzinny
18:00 – Transmisja Mszy Św. z kościoła na Facebooku

Czwartek 2 kwietnia
11:00 – Spotkanie Online
17:30 – Różaniec Rodzinny
19:00 – Transmisja Adoracji Najświętszego Sakramentu z kościoła na Facebooku

Piątek 3 kwietnia
11:00 – Spotkanie Online
16:00 – Droga Krzyżowa Online ze Świętego Krzyża
lub
17:30 – Transmisja Drogi Krzyżowej i Mszy Świętej z kościoła na Facebooku

Pozdrawiamy!
Katecheci i Duszpasterze

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com