Home Rejonowy dzień wspólnoty

Rejonowy dzień wspólnoty

Rejonowy dzień wspólnoty

W słoneczne przedpołudnie, 5 grudnia br. ponad 300 członków Ruchu Światło-Życie zebrało się w murach parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Starachowicach, aby wspólnie przeżywać Rejonowy Dzień Wspólnoty.    Równo  o godzinie 9:30 ksiądz Damian Spiżewski powitał wszystkich przybyłych i rozpoczął to sobotnie wydarzenie, na którym mieliśmy przyjemność gościć m.in. ks. Grzegorza Lipca. Po krótkim przedstawieniu wszystkich grup, dzieci i młodzież wyruszyli do Muzeum Przyrody i Techniki. W tym czasie Domowy Kościół uczestniczył w konferencji prowadzonej przez księdza Krzysztofa Bochniaka. Po lekcji muzealnej powróciliśmy do kościoła, aby wziąć udział w najważniejszym punkcie naszego Dnia Wspólnoty – Eucharystii. Następnie udaliśmy się na gorący posiłek, a zaraz po nim w kaplicy Bożego Miłosierdzia miało miejsce rozesłanie. Rozśpiewani, najedzeni i pełni Bożych łask udaliśmy się do naszych domów. Dzięki temu wydarzeniu mogliśmy jeszcze pełniej doświadczyć jedności w Panu.Bóg zapłać za ten dzień!  🙂 🙂 🙂

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com