Home RDW – Szydłowiec

RDW – Szydłowiec

Rejonowy Dzień Wspólnoty – Szydłowiec. Grupa prawie 30 osób z naszej parafii uczestniczyła w adwentowym RDW w par. Św. Zygmunta W Szydłowcu. Dziękujemy kapłanom i kręgom z tej parafii za organizację tego dnia. Na początku RDW przybyłych powitał ks. Michał Faryna, moderator Domowego Kościoła w Szydłowcu oraz ks. Karol – moderator Rejonu. Po zapaleniu świecy Oazy i modlitwie konferencje dla dorosłych poprowadził ks. Maciej Szymański. Świadectwem swojego życia podzielili Agnieszka i Sebastian Wyborscy – para rejonowa. Następnie był Namiot Spotkania i adoracja. Mszy Świętej przewodniczył o. Zbigniew, franciszkanin ze Skarżyska. Na Mszy obecni byli również moderatorzy diecezjalni – ks. Krzysztof i s. Małgorzata. Spotkanie zakończyło się wspólna agapą.