Home Przychodzę z nieba…

Przychodzę z nieba…

Przychodzę z nieba…

13 maja w całym Kościele świętujemy 100 rocznicę Objawień Matki Bożej w Fatimie w Portugalii. Maryja wzywa nas do modlitwy, pokuty i przemiany życia. W naszym parafialnym wieczerniku dziś wieczorem odpowiedzieliśmy na to wezwanie Matki Najświętszej. Fatimski wieczór modlitewny rozpoczął się od Eucharystii celebrowanej przez ks. Karola, podczas której homilię wygłosił ks. Dariusz. Uczyniliśmy zadość i wynagradzaliśmy przyjętą Komunią Świętą za wszelkie zniewagi, świętokradztwa i obojętność wobec Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy Świętej rozpoczęło się fatimskie nabożeństwo różańcowe zakończone Apelem Fatimskim, którym przewodniczył ks. Dariusz. Na facebook’owym profilu możemy zobaczy relację na żywo z tej uroczystości.

 

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com