Home Promocje ministrantów

Promocje ministrantów

Promocje ministrantów

W tygodniu modlitw o nowe powołania do Liturgicznej Służby Ołtarza w poniedziałkowy wieczór zostali włączeni nowi ministranci. Początek obrzędu stanowiło przedstawienie zgromadzonym kandydatów przez ks. Damiana,  poświęcenie strojów  oraz ich założenie. Następnie nowo obłóczeni ministranci otrzymali promocję na swoje stopnie oraz odznaki LSO. Do tego zacnego grona, przez uroczysty obrzęd liturgiczny,dołączyli:

  • promocje ministranckie1 promocje ministranckie2 promocje ministranckie3 promocje ministranckie4 promocje ministranckie5Michał Michalczyk (ministrant ołtarza)
  • Paweł Miller (ministrant choralista)
  • Bartosz Jabłonka (kandydat na ministranta)

 

Radosnej uroczystości przewodniczył ks. Karol a naszym nowym ministrantom życzymy gorliwości w służbie przy ołtarzu Jezusa Dobrego Pasterza.

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com