Home Powakacyjny Dzień Wspólnoty

Powakacyjny Dzień Wspólnoty

Powakacyjny Dzień Wspólnoty

Grupa dzieci i młodzieży oraz rodziny Domowego Kościoła z naszej parafii uczestniczyli w Powakacyjnym Dniu Wspólnoty w Skarżyskim Sanktuarium MB Ostrobramskiej. Podczas Mszy świętej, której przewodniczył ks. Bp Piotr Turzyński grupa animatorów przyjęła krzyż animatorski, a wśród nich a. Malwina Dutkiewicz z naszej parafii. Ten rok to również czas zmian na fotelu moderatora Ruchu Światło – Życie. Ks. Grzegorza Lipca zastąpi ks. Krzysztof Dukielski a s. Annę Baćmagę s. Małgorzata Kolbylarz. Na zakończenie spotkania ksiądz Biskup zawierzył nas opiece Matki Bożej.

Zapalenie świecy Oazy.

Błogosławieństwo animatorów i wręczenie krzyży.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com