Home Pielgrzymka mężczyzn do Kalisza 2021

Pielgrzymka mężczyzn do Kalisza 2021

Pielgrzymka mężczyzn do Kalisza 2021

W słoneczny dzień 9 października odbyła się autokarowa pielgrzymka mężczyzn do Kalisza – najstarszego miasta w Polsce. Opiekunem duchowym grupy był ks. Proboszcz Andrzej. Centralnym miejscem odwiedzin było oczywiście Narodowe Sanktuarium Św. Józefa oraz Msza św., podczas której zawierzyliśmy naród polski i Kościół w Polsce naszemu patronowi – relacjonuje ks. Andrzej. Ponadto grupa mężczyzn i chłopców miała okazję zwiedzić Główny Rynek, Rezerwat Archeologiczny oraz Katedrę Kaliską. Cieszy nas, że wśród pielgrzymów byli ojcowie z synami, co pozwala na wzmacnianie więzi międzypokoleniowych. Ufamy, że św. Józef będzie wspierał nie tylko uczestników pielgrzymki ale wszystkie rodziny naszej parafii.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com