Home Pielgrzymka – Anglia i Irlandia

Pielgrzymka – Anglia i Irlandia

Pielgrzymka – Anglia i Irlandia

ANGLIA – IRLANDIA 01 – 10.08. 2018 

1 dzień – godz. 11.30 – zbiórka na lotnisku Warszawa – Modlin
przelot samolotem do Dublina (godz. 13.50 – 15.50) obiadokolacja i nocleg w Dublinie    

2 dzień – śniadanie DUBLIN – zwiedzanie (m.in. Zamek Królewski – z zewnątrz, Trinity College z Book of Kells (wstęp – ok. 9,- EUR), Katedra Kościoła Chrystusowego, Katedra Św. Patryka (wstęp – ok. 5,0 EUR), O’Connel Str. obiadokolacja i nocleg w Dublinie    

3 dzień – śniadanie KNOCK – miejsce znane z Objawień MB, Św. Józefa i Św. Jana Ewangelisty CROAGH PATRICK – Góra Św. Patryka obiadokolacja i nocleg w ok. Westport    

4 dzień – śniadanie KLIFY MOHER i Wieża O’Briens  – jedna z największych atrakcji turystycznych Irlandii (wstęp – ok. 6,- EUR) BUNRATTY CASTLE – zamek z XV w. wraz z skansenem (wstęp – ok.11,-EUR) obiadokolacja i nocleg w ok. Limerick    

5 dzień – śniadanie LIMERICK – m.in. King John’s Castle (ewent. wstęp – ok. 12,- EUR), Katedra NMP z Limerick, Katedra św. Jana z Limerick (rzymskokatolicka) przejazd w kier. Rosslare przeprawa promowa do Wlk. Brytanii (18.10 – 21.25) obiadokolacja i nocleg w ok. Swansea    

6 dzień – śniadanie BATH – m.in. opactwo (Bath Abbey- wstęp ok. 4,0 GBP) i rzymskie łaźnie (wstęp – ok. 15,5o- GBP) WINCHESTER – jedna z największych katedr w Europie (wstęp – ok. 6,o0 GBP), zamek z Wielką Salą i z Okrągłym Stołem Króla Artura obiadokolacja i nocleg w Londynie    

7 dzień – śniadanie WINDSOR – zwiedzanie miasteczka i zamku będącego główną siedzibą aktualnie panującej w Wlk. Brytanii  dynastii i największego zamieszkiwanego zamku na świecie (ewent. wstęp do zamku – ok. 19,10 GBP) LONDYN – zwiedzanie z pilotem, m.in.: Trafalgar Square, Picadilly Circus, Covent Garden, British Museum, Oxford Street. obiadokolacja i nocleg w Londynie    

8 dzień –  śniadanie       AYLESFORDmiejscowość, gdzie w 1251 r., Św. Szymonowi Stock     ukazała się  Matka Boska i nakazała noszenie szkaplerza              CANTERBURY – m.in. Katedra (wstęp – ok. 10,50 GBP), Mercery Lane, Dom Tkaczy     obiadokolacja i nocleg w Londynie    

9 dzień –  śniadanie
    LONDYN – zwiedzanie m.in.: Buckingham Palace, Parlament,
                  Big Ben,  Westminster Abbey (wstęp – ok. 20,- GBP), Katedra Św. Pawła (wstęp –     ok. 16,GBP), Tower of London (wstęp – ok. 24,- GBP), Muzeum Figur      Woskowych (wstęp – ok. 29,- GBP)
    obiadokolacja i nocleg w Londynie

10 dzień  – śniadanie
       transfer na lotnisko w Londynie
      przelot samolotem do Polski (godz. 14.30 – 17.55)
           

Cena – 6.750,- PLN + 190,- GBP (funtów ang.) + 80,- EUR
– przeloty samolotem z Polski do Dublina i z Londynu do Polski
– 9 noclegów w hotelu (pokoje 2-osobowe z łazienkami)
– 9 śniadań
– 9 obiadokolacji
– przeprawa promowa z Irlandii do Walii
– transfery autokarem na terenie Anglii i Irlandii
– ubezpieczenie NW i KL
– opiekę pilota                   – bilety wstępu                                             – miejscowych przewodników                                                                         – system audio – guide

* kwoty: 80 EUR i 190 GBP jsą integralną częścią ceny i nie podlegają rozliczeniu

** program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

*** z przyczyn niezależnych od organizatora , BT Mistral zastrzega sobie możliwość zmian programu

**** za klauzulę siły wyższej uważa się decyzję władz narodowych dotyczące zamknięcia jakichkolwiek obiektów wymienionych w programie z powodu świąt lub innych wydarzeń, a tym samym niemożność ich prezentacji grupie

Serdecznie zapraszamy !

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com