Home Październikowa Oaza Modlitwy

Październikowa Oaza Modlitwy

Październikowa Oaza Modlitwy

 

W dniach 14-16.10.2016r. wybraliśmy się niedużą grupką na tradycyjną już październikową Oazę Modlitwy. Tym razem nasz pobyt przebiegał pod hasłem „Chcę do domu”. Na spotkaniach w grupach dużo czasu poświęciliśmy sakramentowi pokuty i pojednania. Poruszaliśmy tematy zaufania, grzechu i jego genezy oraz samej spowiedzi. Dowiedzieliśmy się, że powinniśmy każdemu wybaczać, ponieważ Pan też zawsze nam wybacza. Bardzo duże wrażenie wywarło na nas sobotnie nabożeństwo pokutne przygotowane przez a. Kasię Skalińską, podczas którego każdy miał okazję, by niejako „omówić” z Bogiem to, co powinien zmienić w swych kontaktach z bliźnimi, jak wybaczać. Po tych niepełnych dwóch dniach wróciliśmy do domu zmotywowani do życia w miłosierdziu względem bliźnich i oswojeni z tak ważnym dla nas wszystkich sakramentem pokuty i pojednania.

 

Barbara Dziekońska II° ONŻ

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com