Home Pasterka – Boże Narodzenie 2020

Pasterka – Boże Narodzenie 2020

Pasterka – Boże Narodzenie 2020

Jak każdego roku w Wigilię Bożego Narodzenia w naszej parafii sprawowaliśmy dwie Pasterki: pierwszą o godz. 21:00 skierowaną szczególnie do dzieci, której przewodniczył Ks. Proboszcz Andrzej oraz tradycyjnie o północy, którą w raz z księżmi ziomkami Ks. Sławomirem Czajką i Ks. Krzysztofem Sokołem sprawował i homilię wygłosił Ks. Infułat Stanisław. W dobre przeżywanie świąt wprowadziła nas młodzież oazowa i schola dziecięca wystawiając dwukrotnie przedstawienie jasełkowe. Na chwilę przed pasterką o północy kilka kolęd zaśpiewał nasz parafialny chór Gaude Mater. Nagranie pasterki i jasełek można zobaczyć na nasze parafialnym Facebooku: 

 

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com