Home Parafialne kolędowanie 2022

Parafialne kolędowanie 2022

Parafialne kolędowanie 2022

W dzisiejsze niedzielne popołudnie w naszym kościele odbyło sie kolędowanie. Przed licznie przybyłymi parafianami wystapiły zespoły muzycznej naszej parafii: chór Gaude Mater pod kierunkiem p. Krzysztofa Zajchowskiego; Męska Schola Gregoriańska pod kierunkiem ks. Karola Kosteckiego, Schola Dziecięca pod kierunkiem Julii Piwowarczyk i gitarzystek Mai Welenc i Julii Przygody oraz Schola Młodzieżowa pod kierunkiem ks. Karola Kosteckiego oraz grających: Wiktorii Gawlik, Angeliki Kity i Gosi Kwapisz. Ponadto piękną kolędę wykonały Kinga Malinowska oraz Nadia Papierowska. Kolędowanie uwieńczył wspaniałym występem Piotr Kędziora Art wraz z żoną Zuzanną, która przyoblekłszy się w anielski strój cudownie poprowadziła całe widowisko. Na poczatku i na końcu głos zabrał ks. Proboszcz Andrzej Kania, który na zakończenie podziękował wszystkim wykonawcom.
 
 
Chwała niech będzie Bożej Dziecinie
za to kolędowanie w naszej mieścinie.

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com