Home Pamiętają o nas

Pamiętają o nas

Pamiętają o nas

Drodzy parafianie! Rok szkolny ledwo dobiegł końca, a to znaczy, że my – oaza – zdążyliśmy się już spakować i wyjechać na piętnastodniowe rekolekcje, zanim jeszcze na szkolnych świadectwach zdążył osiąść kurz. Uczestnicy (dzieci, młodzież, rodzinki) i animatorzy Ruchu Światło-Życie rozjechali się po domach rekolekcyjnych w Białym Dunajcu, Bańskiej Wyżnej, Piwnicznej, Sandomierzu, Dąbrówce, Rudniku, Zarzęcinie, Mariówce, Pionkach, Skarżysku i Kałkowie. Przed uczestnikami czas formacji, modlitwy, ale też wszystkich towarzyskich przyjemności związanych z grupowymi wyjazdami. Animatorzy dodatkowo mają na głowie swoje grupy, za które ręczą i odpowiadają głową przez najbliższe 15 dni. W lipcu – miesiącu rekolekcji oazowych – módlmy się za wszystkich oazowiczów, aby ten czas był błogosławiony i przyniósł owoce po powrocie do Starachowic.

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com