Home Ostatnie posiedzenie Rady Parafialnej

Ostatnie posiedzenie Rady Parafialnej

Ostatnie posiedzenie Rady Parafialnej

20 września odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Parafialnej VII kadencji. Padło wiele słów wdzięczności Księdza Proboszcza do zebranych osób, będących głosem parafian i tworzących niewątpliwie bardzo ważną przestrzeń spotkania z Żywym Kościołem. Członkowie Rady na początku złożyli serdeczne życzenia Księdzu Infułatowi z racji Jego piątkowych imienin. Ksiądz Proboszcz i Ksiądz Infułat wyrazili słowa wdzięczności wszystkim członkom Rady wręczając pamiątkowe podziękowanie oraz Książkę „Dla takich chwil warto żyć”. Szczególne podziękowanie skierowali wobec P. Heleny Prokop, która od początku istnienia Rady Parafialnej w naszej wspólnocie pełniła funkcje Sekretarza. Na zakończenie nie mogło zabraknąć wspólnej fotografii.

Radę parafialną VII kadencji tworzyli:

Ks. Inf. Stanisław Pindera
Ks. Andrzej Kania
Ks. Dariusz Krok (do 2019 r.)
Ks. Karol Kostecki
Ks. Damian Spiżewski

Łukasz Hamera (Przewodniczący)
Helena Prokop (Sekretarz)
Renata Krysiak
Anna Świrta
Mirosława Sepiół
Lidia Mergalska
Jolanta Kubik
Marzena Dziekońska
Zuzanna Kędziora
Ewelina Suchecka
Małgorzata Bachurska
Elżbieta Kisińska
Krzysztof Zajchowski
Szczepan Mróz
Andrzej Gorzelak
Piotr Papaj
Piotr Babicki
Mariusz Błędziński
Tomasz Nowacki
Wojciech Pociecha
Zbigniew Witkowski
Robert Słoka
Tadeusz Pawłowski
Janusz Derlatka
Łukasz Cieśla
Błażej Ziewiec (do 2019 r.)
Mateusz Kalisz
Iga Hamera

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com