Home Opłatek grup parafialnych 2022

Opłatek grup parafialnych 2022

Opłatek grup parafialnych 2022

Dziś po południu w domu weselnym przy ul. Pastwiska odbyło się spotkanie opłatkowe grup formacyjnych. Na początku tradycyjnie miało miejsce odczytanie fragmentu Pisma Świetego, śpiew kolędy, życzenia od Księdza Proboszcza oraz symboliczne połamanie się opłatkiem. Przy wspólnym stole dzieliliśmy się codziennymi radościami i troskami. Doświadczenie wspólnoty podczas takich spotkań pozwala nam nie tylko lepiej siebie poznawać ale doświadczać obecnego w naszej wspólnocie Chrystusa. Na zakończenie spotkania nie zabrakło wspólnej zabawy i śpiewu.
Bogu dzięki za to wspaniałe spotkanie!
 
Młodzi kolędnicy

Młodzi kolędnicy

Życzenia Ks. Proboszcza

Życzenia Ks. Proboszcza

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com