Home Ogłoszenia na 21 V 2017 r.

Ogłoszenia na 21 V 2017 r.

Ogłoszenia na 21 V 2017 r.

6 niedziela WIELKANOCNA – „A” – 21.05.2017 r.

 1. Z powodu choroby ks. bpa, wizytacja naszej parafii zostaje przeniesiona. Termin podamy w najbliższym czasie.W naszych modlitwach prośmy o łaskę zdrowia dla Księdza Biskupa.
 2. Dziś podczas mszy św o godz. 12:30 młodzież przyjmie sakrament bierzmowania.
 3. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe w kościele o godz. 17:30.
 4. Jutro z racji 22-dnia miesiąca przed msza św. o godz. 18:00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 5. W sobotę 27 maja, o godzinie 10.00, w radomskiej Katedrze Ksiądz Biskup Henryk Tomasik udzieli sakramentu święceń kapłańskich 6 diakonom Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Polecajmy ich w swoich modlitwach, aby jak najlepiej przygotowali się to tej służby.
 6. Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Krzyża Świętego pod hasłem tego roku duszpasterskiego „Idźcie i głoście”. Wymarsz spod kościoła 10 VI o godz. 6:00, powrót autokarami około godz. 18:00. Zapisy w zakrystii.
 7. W dniach od 7-14 XI organizujemy samolotową Pielgrzymkę do Fatimy i grobu św. Jakuba Apostoła w Santiago de Compostela. Szczegółowy program jest wyłożony na stoliku pod chórem i umieszczony na stronie internetowej naszej Parafii. Zostało jeszcze 4 wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.
 8. Gorąco zapraszamy dzieci z klas od III – V do udziału w Wakacyjnej Oazie Parafialnej, która odbędzie się w dniach 5-12 sierpnia w Kotlinie Kłodzkiej. Więcej informacji na stronie internetowej oraz u ks. Karola.
 9. W zakrystii i na stronie internetowej naszej parafii jest nowy grafik czytań mszalnych dla diakonii liturgicznej.
 10. 10.W nowym numerze „Gościu Niedzielnym” przeczytamy:
  • Co mają robić katolicy w świecie, który jak nigdy dotąd odrzuca Boga?
  W NAJNOWSZYM “MAŁYM GOŚCIU”:
  •  magnes na dobre wiadomości dziecka dla Mamy i opowieści o wyjątkowych mamach
  Marek Kamiński, wielki podróżnik i były ministrant o swoich podróżach do Boga.
  Jest również dostępny bezpłatny miesięcznik Dobre Nowiny.
 11. W punkcie Caritas jest już najnowsza książka o. Emila Pacławskiego pt: „Ukryty przed światem”, która poświęcona jest osobie i nauczaniu papieża Benedykta XVI.
 12. 12.W kalendarzu liturgicznym wspominamy w piątek – św. Filipa Nereusza. To także Dzień Matki. Zapraszamy wszystkich do szczególnej modlitwy w tym dniu podczas nabożeństwa majowego za swoje mamy.
 13. 13.Dziękujemy rodzicom  młodzieży która przyjmie sakrament bierzmowania za przygotowanie kościoła i ofiarę 550 zł na potrzeby parafii i komplet lekcjonarzy mszalnych. Troskę o nasz kościół przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy rodzinom z ul. Wysockiego 9 i 17.

NAPISZ DO NAS JEŚLI MASZ PYTANIA LUB UWAGI. ZAWSZE ODPOWIADAMY.

Author: admin

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com