Home Odpust u św. Tereski

Odpust u św. Tereski

Odpust u św. Tereski

W piękne niedzielne przedpołudnie grupa naszych parafian udała się na parafialny odpust ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ruskim Brodzie, gdzie proboszczem jest ks. Dariusz Krok. Sumie odpustowej przewodniczył i homilię wygłosił ks. Karol Kostecki, który zaznaczył, że powołaniem każdego człowieka jest miłość skierowana ku Bogu i bliźniemu a nie ku rzeczom i światu materialnemu. W uroczystości uczestniczyło ok. 60 naszych parafian, w tym Rycerze Kolumba, Kółka Różańcowe, Rodziny Domowego Kościoła i ministranci. Po uroczystości wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek w domu weselnym w Przysusze. Następnie grupa autokarowa wraz z ks. Karolem nawiedziła Sanktuarium MB Pięknej Miłości w Skrzyńsku. Ks. Kustosz opowiedział nam o historii tego miejsca oraz cudownego obrazu. W drodze powrotnej odmówiliśmy Koronkę do bożego Miłosierdzia. Dziękujemy Panu Bogu za dar 15 lat posługi ks. Dariusza w naszej parafii i prosimy przez wstawiennictwo św. Teresy o potrzebne łaski dla niego i jego parafii. 

CA8DD39E-D6AA-4957-A4CE-BAE8C658D548

Zdjęcie 1 z 14

Author: Karol Kostecki

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com