Home Odpoczywajcie kreatywnie

Odpoczywajcie kreatywnie

22 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 18.00, której przewodniczył ks. Damian zakończyliśmy rok szkolny i formacyjny. W kazaniu ks. Karol zachęcił nas do odpoczynku, który nie będzie leżeniem na wakacje ale okazją do kreatywnego spędzania czasu i nieustannej troski o relację z Jezusem. Na zakończenie dzieci i młodzież otrzymali upominki będące podziękowaniem za zaangażowanie, obecność oraz dotychczasową posługę na rzecz parafii. Następnie miała miejsce cześć rozrywkowa, podcza sktórej zabawiała nas kapela Sołtysa z Wąchocka oraz animatorzy oazowi. Jednocześnie trwały zawody dla dzieci i młodziezy w różnych dyscyplinach sportowych. A to wszystko we wspaniałej atmosferze oraz przy skwierczącym grillu i kiełbaskach. Uroczystości zakończyliśmy wspólną modlitwą i Apelem Jasnogórskim.