Home Oddanie 33 – Akt Poświęcenia Matce Bożej 2021

Oddanie 33 – Akt Poświęcenia Matce Bożej 2021

33-dniowe Rekolekcje Oddania Najświętszej Maryi Pannie zakończyły się uroczystym Aktu Poświęcenia się Matce Najświętszej. Osoby uczestniczące przez 33 dni w Rekolekcjach złożyły  własnoręcznie napisane i podpisane akty i złożyły je na ręce ks. Karola w I sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 7:00.

Maryjo, która cała jesteś czułością Boga dla mnie, Matko Jezusa, Matko Kościoła i moja Matko, Królowo Polski i świata, uznając swoją słabość i grzeszność odnawiam i potwierdzam przymierze Chrztu świętego. Wyrzekam się na zawsze grzechu, szatana i wszystkich jego dzieł. W Twojej obecności Maryjo – wyznaję dziś wiarę w Jezusa Chrystusa – mojego jedynego Pana i Zbawiciela Uznając testament z Krzyża: “Oto Matka twoja”, przyjmuję dziś Ciebie Maryjo za moją Matkę i Królową.

Maryjo! W zjednoczeniu z Sercem Jezusa i mocą Jego Miłości – poświęcam się całkowicie Twojemu Niepokalanemu Sercu: oddaję Ci całkowicie ciało i duszę swoją, moje serce i moją wolę, moją pamięć i mój rozum, wszystkie myśli i pragnienia, całe moje życie i moją działalność, całą moją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, mój czas i moje decyzje oraz wszystkie moje dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, dla wypełnienia woli Ojca, dla spełnienia pragnień Jezusa, dla radości i chwały Ducha Świętego oraz z miłości ku Tobie i dla ratowania dusz braci i sióstr naszych. Amen.

Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc Wspomożycielko wiernych, by moje serce, moja rodzina, parafia, Ojczyzna i cały świat – stały się rzeczywistym Królestwem Twojego Syna i Twoim. Maryjo, moja Matko i Królowo – chcę, abyś mogła żyć, działać i kochać we mnie i przeze mnie. Amen.”